در این قسمت با ورود اطلاعات شخصی خود میتوانید در سیستم ثبت نام کنید و در صورت تایید اطلاعات شما توسط کارشناسان می توانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شوید.

در قسمت ثبت تلفن همراه بعد از وارد کردن شماره خود با فشردن دکمه ارسال کد تایید به طور اتوماتیک یک کد چهار رقمی به تلفن همراه شما ارسال میگردد. با وارد کردن این کد در قسمت محل ورود کد، شماره همراه شما تایید میگردد و اطلاعات از طریق پیامک برای شما ارسال میگردد.

لازم به ذکر است در صورت وارد کردن  بعد از 4 بار کد اشتباه در سیستم  کد ارسالی منقضی میگردد و برای دریافت کد باید بعد از 2 دقیقه مجدداً اقدام نمایید.

در صورتی که کد ملی شما قبلا در سیستم ثبت شده باشد شما مجاز به ثبت نام مجدد نمی باشید.جهت پیگیری ثبت نام خود مشخصات خواسته شده در بالا صفحه ثبت نام را وارد نمائید یا از منوی ورود جهت دسترسی به سامانه استفاده نمایید.

رشته تحصیلی خود را به طور کامل در باکس مربوطه وارد نمایید.

  1. به دلیل اینکه گردش کار و ارجاع های این فرم به صورت خودکار توسط سیستم و با توجه به اطلاعات ورودی شما انجام می گیرد، در ورود اطلاعات دقت نمائید.
  2. با کلیک بر روی ورودی هر فیلد می توانید راهنمای مختص به تک تک فیلدها را مشاهده کنید.
  3. نحوه رفع نقص درخواست کننده : اگر شما متقاضی می باشید و قصد رفع نقص را دارید ابتدا در فرم تغییرات مورد نظر را اعمال نموده و سپس  بر روی دکمه بروزرسانی در پایین فرم کلیک نمایید.

تذکر : در صورت عدم کلیک بر روی دکمه بروز رسانی اطلاعات شما ذخیره نمی گردد.